Maseczki

images

Właściwości

Lerosett jest preparatem na problemy skóry zanieczyszczonej, tłustej, mieszanej i trądzikowej.

  • Stosowany regularnie jako maska oczyszczająca, skutecznie uwalnia skórę z wszelkich niedoskonałości.

  • Posiada silne właściwości keratolityczne (rozpuszcza keratynę), wysuszające i ściągające.

  • Lerosett oczyszcza pory i skórę z martwych komórek i nadmiaru sebum.

  • Aktywne substancje zawarte w Lerosett zabijają bakterie, co jest niezwykle ważne, gdyż tylko oczyszczone i wolne od bakterii pory stwarzają podstawy procesu leczniczego.

  • Preparat skutecznie łagodzi podrażnienia i zakażenia skóry oraz normalizuje pracę gruczołów łojowych. Zapobiega to ponownemu zanieczyszczeniu się skóry.

  • Sprawia, że twarz się nie świeci, gdyż ilość sebum na skórze jest zrównoważona. Tylko wtedy, gdy pory są czyste skóra zaczyna oddychać i odzyskuje równowagę. Jest silniejsza, gładsza i bardziej odporna na działanie czynników zewnętrznych.

 

Stosowanie

Skóra bardzo tłusta z wypryskami, cystami gruczołów łojowych, wągrami:

Stosuj dwa razy dziennie jako maseczkę do twarzy omijając okolice oczu, pozostaw na 10-20 minut, a następnie spłucz ciepłą wodą, używaj maski Lerosett w ten sposób przez następne kilka tygodni, w zależności od skali problemów, a gdy cera się poprawi i niedoskonałości będą ustępować stopniowo ograniczaj użycie Lerosett do 2-3 razy w tygodniu.

Skóra mieszana ze sporadycznymi wykwitami:

Nałóż cienką warstwę maski Lerosett, na miejsca w których powstają wykwity i wągry, pozostaw na 10-20 minut, a następnie spłucz ciepłą wodą, kurację stosuj 1-2 razy dziennie do czasu ustąpienia objawów, aby utrzymać czystość skóry i zapobiec następnym wykwitom, używaj Lerosett codziennie do przemywania twarzy i raz w tygodniu jako maskę.

Skóra normalna i sucha – z wągrami i sporadycznymi wykwitami:

Używaj jedynie miejscowo na zmiany skórne pozostawiając preparat na skórze przez 5-10 minut, dla utrzymaniu czystej cery jako maseczkę 2-4 razy w miesiącu

Oczyszczona skóra po zakończeniu kuracji:

Aby zachować czystą cerą, używaj maski Lerosett regularnie do mycia twarzy 1-2 razy w tygodniu, w miejscach dotkniętych szczególnymi problemami, Lerosett można pozostawić punktowo

 

Maseczka dostępna jest w jednorazowych saszetkach

Cena 8 zł