Manicure

Zadbane dłonie są wizytówką każdej kobiety i mężczyzny. Manicure wykonany profesjonalnie sprawia, że paznokcie i dłonie wyglądają estetyczne.

Proponujemy:

  • Manicure klasyczny

  • Manicure biologiczny

  • Manicure hybrydowy

  • Manicure lakierem Monophase

Manicure biologiczny

Jest to klasyczny zabieg pielęgnacji naturalnej płytki paznokcia metodą bezpieczną i nieinwazyjną – bez użycia cążek. Zabieg mniej ingerujący w naturalny stan paznokcia i skórek, przeznaczony dla osób wrażliwych o delikatnych skórkach i dłoniach, ceniących sobie naturalność.

Manicure klasyczny

Klasyczny zabieg pielęgnujący dłonie i paznokcie z wykorzystaniem ostrych narzędzi, obejmujący odżywczą kąpiel, usuniecie skórek, pielęgnację płytki paznokciowej i skóry dłoni.

 

Manicure Hybrydowy

Popularny zabieg jest alternatywą dla tipsów, utrzymuje się powyżej 2 tygodni i polega na nałożeniu na płytkę mieszanki zwykłego lakieru do paznokci i elastycznego żelu. Płytka się nie odbarwia, lakier nie odpryskuje.

Do wykonania manicure hybrydowego stosuje się bazę, dwie warstwy koloru i wykańcza lakierem Top. W ten sposób uzyskuje się trwały i lśniący kolor. Lakier hybrydowy nie blaknie, nie kruszy się, nie pęka i nie odpryskuje. Można w nim wykonywać wszelkie czynności domowe, bez obaw o uszkodzenie manicure. Hybrydowe paznokcie to doskonałe rozwiązanie na urlopy i wyjazdy służbowe.

Produkt nie nadaje się  do przedłużania płytki paznokciowej.
Jest odporny na działanie zmywacza do paznokci, a jego usunięcie wymaga wizyty u kosmetyczki.

Manicure lakierem Monophase

Lakier Monophase jest lakierem jednofazowym, utwardzanym w lampie UV. Nie wymaga bazy i topu, wystarczy tylko dwie warstwy koloru. Daje intensywny, trwały kolor i natychmiastowy efekt suchych paznokci. Nie barwi naturalnej płytki, a efekt lakierowanego manicure utrzymuje się do 10 dni.

Rekomendowany dla naturalnej płytki paznokcia.

neonpazoowazfolia

20151123_155717

Manicure biologiczny i klasyczny – 30 zł

Manicure + pokrycie paznokci lakierem hybrydowym – 70 zł

Pomalowanie paznokci lakierem hydrydowym bez manicure – 55 zł

Manicure + pokrycie paznokci lakierem Monophase – 52zł

Pomalowanie paznokci lakierem Monophase bez manicure -35 zł