Infuzja tlenowa- Nowość!!!

Innowacyjny zabieg Infuzji tlenowej to wyjątkowy sposób iniekcji skoncentrowanych składników aktywnych oparty  na wtłaczaniu preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. Jest to rewolucyjna metoda odmładzania skóry, nawilżania na poziomie komórkowym oraz redukcji zmarszczek opatentowana w Danii. 

Synergiczne połączenie dwóch technologii:

-wprowadzania w skórę wysoce skoncentrowanych składników aktywnych w postaci serum za pomocą tlenu oraz

-terapii czystym tlenem odpowiednio stężonym i sprężonym.

Skoncentrowane składniki aktywne wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Zabieg jest bezinwazyjną, kosmetyczną i bezbolesną alternatywą dla BOTOXU. Spektakularne efekty osiągamy dzięki silnie skoncentrowanym składnikom aktywnym m.in kwas hialuronowy, wyciąg z jadu węża (pseudobotox), peptydy, antyoksydanty, witaminy i minerały oraz ekstrakty z alg.

Efekty zabiegu:

  • wygładzenie i odmłodzenie skóry

  • dotlenienie i nawilżenie skóry na poziomie komórkowym

  • podniesienie owalu twarzy

  • poprawa jędrności i elastyczności

  • lifting okolic oczu

  • uwydatnienie ust

  • pobudzenie naturalnych procesów odnowy

    dermaoxy_1

 

Efekt po 1 zabiegu utrzymuje się do miesiąca, natomiast po serii zabiegów nawet do pół roku. Zabiegi infuzji tlenowej przeznaczone są dla każdego Klienta.

W przypadku młodej skóry działamy prewencyjnie zapobiegając procesom przedwczesnego starzenia, utracie wody oraz spadku napięcia skóry, natomiast w przypadku skóry dojrzałej redukujemy i niwelujemy efekty niekorzystnego upływu czasu, zmieniając strukturę i kondycję skóry.

 

 

 

 

Cena promocyjna zabiegu na twarz 180 zł

                                okolice oczu   70 zł